Temat Darkstar

Temat Darkstar dla Symbian

Dreszcz grozy przeszywa popularne tematy na telefon

Darmowy Temat Darkstar to ciemny temat dla telefonu Nokia. Temat przedstawia ogromnych rozmiarów księżyc i nadaje się dla telefonów Nokia N97 oraz 5530 i 5800. Nie wszystkie tematy na telefon zostały zaprojektowane tak dobrze jak ten.Jeśli lubisz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardziej tajemniczy niż inne tematy na telefon

Wady

  • Nie wykryto

Dobry
7

Darmowy Temat Darkstar to ciemny temat dla telefonu Nokia. Temat przedstawia ogromnych rozmiarów księżyc i nadaje się dla telefonów Nokia N97 oraz 5530 i 5800. Nie wszystkie tematy na telefon zostały zaprojektowane tak dobrze jak ten.

Jeśli lubisz filmy grozy, fantastyczne opowieści, wilkołaki i podobne stworzenia, polubisz z pewnością darmowy Temat Darkstar utrzymany w ciemnej kolorystyce. Ogromny księżyc zawieszony nad spowitymi mrokiem domostwami robi doskonałe wrażenie. Nie wszystkie darmowe tematy na telefon zawierają taki ładunek tajemniczości oraz budzą dreszczyk emocji. Jeśli szukasz odmiany domyślnego interfejsu telefonów Nokia 5530, N97 i 5800 oraz innych modeli, jest to doskonały wybór.

Darmowy Temat Darkstar uraduje użytkowników Nokia 5530, N97 i 5800 oraz innych modeli. Wprowadzi tajemniczy nastrój do standardowego wyglądu interfejsu użytkownika. Jeśli lubisz dobre tematy na telefon, pobierz Temat Darkstar.

Najczęściej pobierane Personalizacja na symbian

Temat Darkstar

Download

Temat Darkstar by Pizero (S60 5th) 1.0

Opinie użytkowników o Temat Darkstar

Sponsorowany×